• Sharm El Sheikh Turları

Tüm Sharm El Sheikh Turları
tour-icon

Tüm Sharm El Sheikh Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Sharm El Sheikh Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Mısır Lirası (EGP, £E)
Nüfus
73 bin
Kullanılan Dil
Arapça, İngilizce
Saat Dilimi
UTC+2
Başkent
Kahire
Priz Tipi
Tip C, Tip F

Sharm El Sheikh’e Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
sunny
25 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
35 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
sunny
27 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
cloudy
18 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Sharm El Sheikh Gezi Rehberi

UNESCO tarafından dünyanın en barışçıl ve güzel şehri ilan edilen Sharm El Sheikh, Mısır’da yer alan oldukça popüler bir şehirdir. Özellikle son yıllarda en çok tercih edilen lokasyonlardan olan şehir; berrak suları, eşsiz sualtı dünyası, mercan resifleri ve çöl turları sebebiyle her yıl turist akınına uğramaktadır.

Mısır Vizesi

Mısır’a seyahat etmeyi planlayan vatandaşlar, ilgili konsolosluklara başvurarak vize sahibi olabilmektedir. Mısır vizesinin çıkma süresi ortalama 30 ile 45 gün arası olduğundan, turistlerin randevularını seyahat edecekleri tarihten 2 ay önce almaları tavsiye edilmektedir.