• Paris Turları

Tüm Paris Turları
tour-icon

Tüm Paris Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Paris Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Euro (EUR, €)
Nüfus
2.1 milyon
Kullanılan Dil
Fransızca
Saat Dilimi
UTC+1
Başkent
Paris
Priz Tipi
Tip E

Paris’e Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
cloudy
12 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
20.5 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
cloudy
13 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
rainy
6 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Paris Gezi Rehberi

Dünyadaki en güzel şehirler arasında gösterilen Paris, Fransa’nın tarihi yapıları ve cazibe merkezleri ile dikkat çeken başkentidir. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği şehir, Eyfel Kulesi ve Louvre Müzesi gibi dünyaca ünlü yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Paris’in hemen herkesi büyüleyen kültürel olanakları, ziyaretçilerine unutamayacakları bir gezi deneyimi yaşatmaktadır.

Fransa Vizesi

Fransa’yı ziyaret edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ilk olarak Schengen vizesine başvurmaları gerekmektedir. 2022 yılı itibariyle 80 euro olarak belirlenen vize harç ücreti konsolosluklara yatırılmaktadır. Ayrıca başvuru yapacak olan kişinin mutlak suretle ikamet adresinin yetki alanında bulunduğu konsolosluğu tercih etmesi gerekmektedir. Aksi halde vize başvurusu geçersiz olacaktır.