• Mısır Turları

Tüm Mısır Turları
tour-icon

Tüm Mısır Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Mısır Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Mısır Lirası (EGP, E£)
Nüfus
103 milyon
Kullanılan Dil
Arapça
Saat Dilimi
UTC+2
Başkent
Kahire
Priz Tipi
Tip C, Tip F

Mısır’a Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
sunny
21 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
30 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
sunny
24 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
cloudy
14 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Mısır Gezi Rehberi

Dillere destan piramitleri ile tanınan Mısır, yemek kültürü ve sayısız tatil rotasıyla da turistlere benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır. Nil Nehri’ni çevreleyen sayısız anıtın görülebildiği ülkede Mısır Müzesi gibi ilgi çekici mekanlar da keşfedilebilmektedir. Bu muhteşem ülkenin dalış merkezleriyle ünlü yaz tatili lokasyonları da oldukça fazladır.

Mısır Vizesi

Mısır’a seyahat etmeyi planlayan vatandaşlar, ilgili konsolosluklara başvurarak vize sahibi olabilmektedir. Mısır vizesinin çıkma süresi ortalama 30 ile 45 gün arası olduğundan, turistlerin randevularını seyahat edecekleri tarihten 2 ay önce almaları tavsiye edilmektedir.