• Barselona Turları

Tüm Barselona Turları
tour-icon

Tüm Barselona Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Barselona Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Euro (EUR, €)
Nüfus
1.6 milyon
Kullanılan Dil
İspanyolca, Katalanca
Saat Dilimi
UTC+1
Başkent
Barselona
Priz Tipi
Tip C, F

Barselona’ya Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
cloudy
15 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
24 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
cloudy
18 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
rainy
10 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Barselona Gezi Rehberi

İspanya’nın en büyük ikinci şehri olan Barselona, ülkedeki Katalonya bölgesinin başkentidir. Mimari yapıları, cazibe merkezleri ve zengin kültürü ile Barselona; her yıl İspanya’yı ziyaret eden binlerce kişinin uğrak noktası olmaktadır.

İspanya Vizesi

İspanya’ya gitmek isteyen turistler için çok sayıda vize seçeneği bulunmaktadır. Schengen vizesi kapsamında yer alan C tipi vize ile ziyaretçiler 90 güne kadar ülkede konaklayabilmektedir. D tipi yani uzun süreli vizede ise süreli ve süresiz ikamet seçenekleri yer almaktadır. Vize başvuruları, İstanbul ve Ankara’daki İspanya konsolosluklarına yapılmaktadır.