• Kanada Turları

Tüm Kanada Turları

  YTUR'u Tercih Edenler

  44 Yorum
  0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

  Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

  Arzu Öz
  Maldivler Turu
  0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

  Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

  Emre Yılmaz
  Maldivler Turu
  0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

  Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

  Elif Yıldız
  Dubai Turu
  0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

  Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

  Uzmana Danış

  Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

  Sertifikaları Gör

  Kanada Hakkında

  Detaylı bilgi
  Para Birimi
  Kanada Doları (CAD, $)
  Nüfus
  38 milyon
  Kullanılan Dil
  İngilizce, Fransızca
  Saat Dilimi
  UTC-5
  Başkent
  Ottawa
  Priz Tipi
  Tip A, Tip B

  Kanada’ya Ne Zaman Gidilir?

  Detaylı bilgi
  rainy
  İlkbahar
  cloudy
  20 °C Ort. Sıcaklık
  Yaz
  rainy
  10 °C Ort. Sıcaklık
  Sonbahar
  rainy
  -15 °C Ort. Sıcaklık
  Kış

  Kanada Gezi Rehberi

  Akçaağaç ve kunduz gibi sembolleriyle dünya çapında adını duyuran Kanada, soğuk havanın eğlenceli aktivitelerle birleştiği eşsiz bir Kuzey Amerika ülkesidir. Nezaketiyle ünlü halkı, kış sporları merkezi olması ve sayısız aktör ile şarkıcıya ev sahipliği yapmasıyla Kanada; turistlerin mutlaka keşfetmek istediği tatil rotalarındandır. Ülkede keşfedilebilen doğa harikaları sınır tanımazken, festivallerde de coşkulu manzara asla son bulmamaktadır

  Kanada Vizesi

  Farklı türlerde vize seçeneği bulunan Kanada’ya turistik ziyaretler için geçici oturum vizesi gerekmektedir. Başvurular belirlenen aracı kurumlar şirket aracılığıyla yapılsa da, Kanada Büyükelçiliği tarafından incelenmekte ve genellikle bir ayda sonuçlanmaktadır.