• Hindistan Turları

Tüm Hindistan Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Hindistan Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Hindistan Rupisi (INR, ₹)
Nüfus
1.4 milyar
Kullanılan Dil
Hintçe, İngilizce
Saat Dilimi
UTC+5:30
Başkent
Yeni Delhi
Priz Tipi
Tip D, Tip M

Hindistan’a Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
sunny
25 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
32 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
sunny
27 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
cloudy
20 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Hindistan Gezi Rehberi

Güney Asya’nın geleneklerini koruyan eşsiz bir ülkesi olan Hindistan, etnik çeşitliliği ile dillere destan rotalardandır. Bollywood ile de adından söz ettiren ülke; yemek kültürü, dini yapılar ve kültürel festivaller bakımından oldukça zengindir. Hindistan’ın alışveriş yerleri, yerel çarşıları ve farklı mimari etkileri barındıran tapınakları da ilgi çekici yönlerinden birkaçıdır

Hindistan Vizesi

Hindistan’a yapılacak turistik geziler için 3 ay süreli ve tek giriş şartlı turist vizesi çıkartılmalıdır. Başvurular, Hindistan Konsolosluğu web sitesi üzerinden online yapılmaktadır. Kişi ikamet ettiği ilin bağlı olduğu konsolosluk aracılığı ile vize işlemlerini gerçekleştirmektedir.