• ABD Turları

Tüm ABD Turları
tour-icon

Tüm ABD Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

ABD Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Amerikan Doları (USD, $)
Nüfus
331 milyon
Kullanılan Dil
İngilizce
Saat Dilimi
UTC-5 to UTC-10
Başkent
Washington, D.C.
Priz Tipi
Tip A, B

ABD Gezi Rehberi

Çin ve Hindistan’ın ardından dünyanın en kalabalık ülkesi olarak bilinen ABD, aynı zamanda 9,8 milyon metrekarelik yüzölçümü ile de dikkat çekmektedir. Her yıl milyonların akın ettiği ülke New York, Los Angeles ve Miami gibi önemli turizm merkezlerine sahiptir. Ayrıca özgürlükler ülkesi olarak da adlandırılan ABD’nin eğlence hayatı da oldukça renklidir.

Amerika Birleşik Devletleri Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri turist vizesi almayı planlayan ziyaretçiler, ilgili konsolosluklara başvurmalı, DS-160 vize başvuru formunu doldurmalı ve belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmelidir.