• Vietnam Turları

Tüm Vietnam Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Vietnam Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Vietnam Dongu (VND, ₫)
Nüfus
97.3 milyon
Kullanılan Dil
Vietnamca
Saat Dilimi
UTC+7
Başkent
Hanoi
Priz Tipi
Tip A, C

Vietnam’a Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
sunny
24 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
29 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
sunny
26 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
cloudy
17 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Vietnam Gezi Rehberi

Güneydoğu Asya’da yer alan Vietnam, küllerinden doğan anka kuşu olarak tasvir edilmektedir. Tüm dünyanın tanık olduğu Vietnam Savaşı ile tanınan ülke; antik tapınakları, pagodaları, sarayları ve muhteşem kültürü sebebiyle ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Vietnam Vizesi

90 günü geçmeyen Vietnam ziyaretlerinden yeşil, gri ve siyah pasaport türlerinden herhangi birine sahip kişilerin vize başvurusunda bulunmaları gerekmemektedir. Ancak umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize almaları zorunludur.