• Rusya Turları

Tüm Rusya Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Rusya Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Rus Rublesi (RUB, ₽)
Nüfus
146 milyon
Kullanılan Dil
Rusça
Saat Dilimi
UTC+3
Başkent
Moskova
Priz Tipi
Tip C, Tip F

Rusya’ya Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
rainy
5 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
cloudy
19 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
rainy
7 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
rainy
-10 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Rusya Gezi Rehberi

Sayısız dünya mirasına ev sahipliği yapan Rusya; ticaret, alışveriş, etnik çeşitlilik ve mimari bakımından mutlaka görülmesi önerilen bir ülkedir. Her mevsimde farklı bir doğa manzarası sunan ülke, geleneksel ürünleri ve festivalleriyle soğuk iklimini sıcak bir atmosferle buluşturmaktadır. Başkenti Moskova, Baykal Gölü ve muhteşem sarayları ile Rusya; yıl boyunca turistlerin vazgeçilmez durağına dönüşmektedir.

Rusya Vizesi

Rusya’ya vize başvurusu yapmak isteyen turistlerin, konsolosluk tarafından talep edilen evrakları eksiksiz hazırlamaları gerekmektedir. Yeşil, gri ve siyah pasaport sahipleri ülkeye girişlerde vizeden muaftır. Türk vatandaşlarının Rusya’dan turist vizesi almak için müracaat edilebilecekleri toplam 5 konsolosluk bulunmaktadır.