• Kenya Turları

Tüm Kenya Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Kenya Hakkında

Detaylı bilgi
Para Birimi
Kenya Şilini (KES, KSh)
Nüfus
54 milyon
Kullanılan Dil
Swahili, İngilizce
Saat Dilimi
UTC+3
Başkent
Nairobi
Priz Tipi
Tip G

Kenya’ya Ne Zaman Gidilir?

Detaylı bilgi
cloudy
20 °C Ort. Sıcaklık
İlkbahar
sunny
25 °C Ort. Sıcaklık
Yaz
cloudy
20 °C Ort. Sıcaklık
Sonbahar
cloudy
15 °C Ort. Sıcaklık
Kış

Kenya Gezi Rehberi

Zengin hayvan çeşitliliği ile dikkat çeken Kenya; Afrika’nın doğusunda, Ekvator’un üzerinde yer almaktadır. Vahşi yaşamın macera dolu dünyasını gözler önüne seren safari turları ile akıllara gelen ülke, scuba dalışları için de sıkça tercih edilmektedir. Ünlü hayvan müzeleri, benzersiz doğası ve zengin kültürü ile milyonlarca turistin uğrak noktasıdır.

Kenya Vizesi

Kenya’ya vize başvurusunda bulunacak bordo pasaport hamillerinin evrakları eksiksiz olarak tamamlamaları ve Ankara’daki büyükelçiliğe ulaştırmaları gerekmektedir. Ülke Türk vatandaşlarına ayrıca kapıda vize ve e-vize uygulamalarıyla da hizmet vermektedir.