• Asya Turları

Tüm Asya Turları
tour-icon

Tüm Asya Turları

YTUR'u Tercih Edenler

44 Yorum
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Muhteşem manzaralar ve rahatlatıcı bir atmosfer sundu. Rehberler bilgili ve konaklama mükemmeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Arzu Öz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Temiz plajları ve konforlu konaklamayla memnun ediciydi. Rehberlerin ilgisi ve ada turunun keyifli geçmesi ise tatilimizi daha da güzelleştirdi.

Emre Yılmaz
Maldivler Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Modern şehir manzaraları ve çöl safari macerasıyla etkileyiciydi. Lüks alışveriş merkezleri ve zengin kültürel etkinlikler tatilimize renk kattı.

Elif Yıldız
Dubai Turu
0 Yıldız1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız

Turunuzda eşsiz deneyimler ve sorunsuz bir planlama için uzmanlarımızla görüşün. Kişiye özel seyahat tavsiyelerini hemen alın!

Uzmana Danış

Turunuz için güvenilir bir partner arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sorunsuz ve keyifli bir tatil deneyimi için bizimle yola çıkın.

Sertifikaları Gör

Asya Gezi Rehberi

Dünyanın en kalabalık kıtası olan ve Afro-Avrasya’nın büyüleyici kültürel etkileşimini temsil eden Asya, her yıl yüz binlerce turisti ağırlayan sayısız ülkeyi kapsamaktadır. Çin Seddi, Taç Mahal, Petronas İkiz Kuleleri ve Angkot Vat gibi birbirinden ihtişamlı rotaları bulunduran Asya; alışveriş merkezi opsiyonlarından eşsiz yemek kültürüne varan detayları ile turistleri cezbetmektedir. Kıtanın en popüler rotaları arasında ise Hong Kong, Bangkok, Dubai ve Maldivler yer almaktadır.