Maldivler Turları

2022-2023 döneminde uygun fiyata Uzakdoğu tatili yapmak isteyenler, Asya’nın incisi Maldivler Turu’nu tercih etmekte. Maldivler gezisine giden gezginlerin yorumları incelendiğinde, büyük çoğunluğunun böyle bir macera yaşamaktan oldukça memmun olduğu görülmekte.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Maldivler Turu için Önemli Duraklar

Male: Balayı çiftleri, macera severler ve su sporları tutkunlarının kaçırmaması gereken Male Turu; turistlere hem okyanusun su altı faunasını keşfetme hem de heyecan verici aktivitelerle unutulmaz bir tatil yapma fırsatı sunuyor. 

Maldivler ve Phuket: Egzotik adalarda su sporları yapmak ve Tayland’ın turistik bölgelerinde tekne turlarına katılmak isteyenler, Maldivler ve Phuket Turları ile unutamayacakları bir tatil deneyimine ortak oluyor. 

Maldivler Turları ile Keşfet

Maldivler ve Dubai: Okyanusun ortasındaki bir ülkede tatil yapmak ve gökdelenleri ile nam salmış Dubai’de farklı kültürleri tanımak isteyen turistler Maldivler ve Dubai Turları’nı tercih ediyor. 

Maldivler ve Sri Lanka: Maldivler ve Sri Lanka Turları size okyanusun eşsiz su altı dünyasını keşfetme ve devasa tapınaklarla tabiat harikası alanları görme fırsatı sunuyor.

Maldivler Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Hulhumale Adası: Turistlerin sürat teknesi yardımıyla kolaylıkla ulaşabileceği Maldivler’in yapay adası Hulhumale; gelişmiş merkezinin yanı sıra Hindistan cevizi ağaçlarıyla donatılmış sahil şeridi ile öne çıkmaktadır. 

Male Sultan Park: Maldivlerin incisi, yemyeşil bir alana yayılmış olan Male Sultan Park; turistlerin bölgede oksijen depoladığı, bunu yaparken aynı zamanda 16. yüzyıldan kalma saray kalıntıları da gözlemleyebildikleri bir alandır. 

Male Cumhuriyet Meydanı: Başkentin en meşhur alanlarından, turistlerin uğrak noktası Male Cumhuriyet Meydanı; yürüyüş yolları, restoranları ve düzenlenen farklı etkinliklerle öne çıkmaktadır. 

Male Ulusal Müzesi: Male Ulusal Müzesi, içerisinde Maldivler’in tarihine ışık tutacak yüzlerce eserin sergilendiği ve turistlerin mutlaka ziyaret ettikleri bir mekândır. 

Male Balık Pazarı: Yerel halk ile kaynaşmak isteyenlerin mutlaka uğramaları gereken Male Balık Pazarı, içerisinde farklı türde birçok deniz canlısının satıldığı ve ufak stantlarda balık çorbası satışı yapılan geniş bir alandır. 

Rasfannu Plajı: Maldivler’de deniz kum güneş üçlüsünün tadını çıkarmak isteyenlerin uğrak noktası Rasfannu Plajı aynı zamanda turistlerin dalış malzemeleri kiralayarak su altı dünyasını keşfe çıkabilecekleri harika bir lokasyondur.