Phuket Turları

2022-2023 tatil döneminde en güzel fırsatları değerlendirmek ve Uzak Doğu’da bir deneyim yaşamak isteyenler Phuket Turları’nı tercih ediyor. Uygun fiyatları ve birbirinden güzel yorumlarına bakıldığında, Phuket tatil turlarının gezginlere harika bir deneyim fırsatı sunduğu görülebiliyor.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Phuket Turu için Önemli Duraklar

Bangkok: 18. yüzyılda inşa edilen dev saraylarından, ilgi çekici ve merak uyandırıcı tapınaklarına kadar farklı birçok turistik mekânı içeren Bangkok’u görmek isteyenler bu hayallerine unutulmaz bir Bangkok Turu ile ulaşıyor. 

Pattaya: Tropikal botanik bahçeleri, tertemiz kumsalları ve eğlencenin bir an olsun azalmadığı merkeziyle öne çıkan Pattaya, hem eğlenmek hem de denize girmek isteyenleri unutulmaz bir Pattaya Turu ile ağırlıyor. 

Koh Samui: Taylandın en güzel adalarını görmek ve okyanusun berrak sularında serinlemek isteyenler Koh Samui Turu’nu tercih ederek kültür ve deniz turizmini tek bir tatilde birleştiriyor. 

Chiang Mai: Kuzey Tayland’ın en büyük kentinde alışveriş yapmak ve devasa dağların büyüsüne kapılmak isteyenler, unutamayacakları bir maceraya Chiang Mai Turu ile atılıyor.

Phuket Turları ile Keşfet

Phuket ve Singapur: Phuket Adası’nın tropikal bölgelerini gezmek ve Singapur’da bir şehir devletini görme deneyimine ortak olmak isteyenler, Phuket ve Singapur Turları’nı tercih ederek unutamayacakları bir deneyime ortak oluyor.

Phuket ve Tayland: Masmavi suları ve tertemiz plajlarıyla meşhur Phuket’te egzotik bir tatil sonrası Tayland’ın başkentinde tapınakları gezmek isteyen gezginler Phuket ve Tayland Turları ile ülkenin en güzel rotalarını keşfediyor. 

Phuket ve Maldivler: Tayland’ın en güzel adasındaki Patong Plajı’nda denize girmek ve okyanusun ortasındaki Maldivler’de heyecan dolu bir maceraya atılmak isteyenler Phuket ve Maldivler Turu ile Asya’nın en güzel 2 ülkesini keşfediyor. 

Phuket Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Patong Plajı: Phuket’in en uzun plajı olma ünvanına sahip Patong, adanın en güzel mekanlarını içermesi, güneşin ve denizin keyfini çıkarma fırsatı vermesinin yanında ilgi çekici su altı dünyasıyla hafızalarda yer etmiştir. 

Bangla Yolu: İçerisinde her türlü müziğin yapıldığı, gece kulübü ve barlarıyla meşhur Bangla Yolu, turistlerin ülkede mutlaka eğlencelerine katıldıkları turistik bir bölgedir. 

Kata Plajı: Phuket’in batı kıyısında bulunan Kata Plajı, sakin bir gün geçirmek ve okyanusun su altı dünyasını keşfetmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri yerlerden biridir. 

Phuket Fantasea Tema Parkı: Göz alıcı mekânları ve farklı gösteri alanlarıyla öne çıkan Phuket Fantasea Tema Parkı, 3000 kişilik dev bir sahnede hayvan performanslarının ve özel efektler içeren çeşitli akrobasilerin gerçekleştirildiği bir yerdir. 

Kamala Plajı: Phuket’in en önemli turistik yerlerinden Kamala Plajı, gezginlerin hayvanları görmek için keşfe çıktıkları ve okyanus sularında serinledikleri harika bir sahildir. 

Park Karon: Göl kıyısında bulunan oksijen deposu ormanları ve tertemiz havasıyla bilinen Park Karon, turistlere hem denize girme hem de dinlenme fırsatı sunan, ülkedeki en önemli milli parklardan biridir.

Phuket Old Town: Her köşe başında farklı bir ülke mutfağına ait restoranın bulunduğu, tarihi merkezi ile görenleri büyüleyen Phuket Old Town, Güneydoğu Asya ülkeleri arasında en renkli görüntülere sahip turistik yerlerden biri olarak akıllara gelmektedir.

James Bond Adası: Khao Phing Kan; 1974 yılında çekilen film sonrası James Bond Adası adıyla anılmaya başlayan ve tertemiz okyanus sularının yanında farklı kaya oluşumlarıyla dikkat çeken turistik bir bölgedir

Tian Tan Buddha: Ziyaretçilerin uzaktan da olsa görebilmek için Nakkerd Tepesi’ne çıktığı Tian Tan Buddha, ihtişamı ve ilgi çekici heykelleriyle meşhur oldukça turistik bir alandır.