Meksika Turları

Uygun fiyatları ile 2022-2023 döneminde en çok tercih edilen gezi seçeneklerini sunan Meksika Turları, farklı bir kıtada tatil yapmak isteyen turistlerin öncelikli tercihleri arasında bulunmakta. Muhteşem lezzetleri ve doğal yaşam alanları ile ünlü Meksika, ilgililerini beklemekte.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Meksika Turu için Önemli Duraklar

TulumOkyanusun huzur veren havasını Antik Maya uygarlığının yaşam alanlarıyla birleştiren şehirde harika bir yolculuğa çıkmak isteyenler, Tulum Turu ile hayallerine kavuşuyor.

Cancun: Meksika’nın en popüler turizm destinasyonlarından biri olan Cancun’un, bembeyaz kumsallarında güneşlenmek ve okyanusun serin sularında yüzmek isteyenler Cancun Turu ile muhteşem bir tatil gerçekleştiriyor. 

Meksika Turları ile Keşfet

Meksika ve Küba: Sualtı faunasına yolculuk yapmak, Havana’nın tarihi sokaklarında dolaşmak ve Varadero sahillerinde farklı ekstrem sporlarla heyecan yaşamak isteyenler Meksika ve Küba Turu’nda buluşuyor. 

Meksika Ölüler Günü Turu: Her yıl Oaxaca’da gerçekleştirilen Ölüler Günü Festivali’ni de kapsayan ve Teotihuacan Antik Kenti’ne ziyaretle sonlanan Meksika Ölüler Günü Turu, turistlerin popüler tercihleri arasındadır.

Meksika Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Tepito: En güzel Meksika şehirlerinden biri olan Tepito; geleneksel pazarları, ilgi çekici tarih müzesi ve dünyaca ünlü Maracana Stadyumu ile bilinmektedir. 

Cancun Sualtı Müzesi: Meksika’da bulunan müzeler arasında kuşkusuz en popüleri olan Cancun Sualtı Müzesi, suyun metrelerce altında bulunan heykelleri, sütunları ve araçlarıyla ünlüdür.

Xcaret: Ülkenin en çok turist ağırlayan mekânlarından Xcaret; Meksika yemeklerini ustaca yapan restoranları, ekstrem spor alanları, havuzları ve çeşitli dans gösterileri ile meşhur bir eğlence parkıdır. 

Chapultepec Kalesi: Ülkenin başkenti Mexico City’de bulunan Chapultepec Kalesi, Neo-klasik ve Neo-gotik tarzlarını sentezlemiş olması sebebiyle oldukça beğenilen bir tarihi yapıdır.

Xel-Há Park: Kuzey Amerika ülkeleri arasındaki en popüler turistik kentlerden Tulum’da bulunan Xel-Há Park, tatlı sularda yaşayan körfez balıklarının ve farklı birçok deniz canlısının şnorkel ile gözlemlenebildiği eğlence alanıdır. 

Meksika Körfezi: Pasifik Okyanusu’nun büyüleyici manzarasını gözler önüne seren en harika konum Meksika Körfezi, turistlerin ülke yemeklerini denemek ve bölgeyi keşfetmek için gittikleri yerlerin başında gelmektedir.

Frida Kahlo Evi: Ünlü sanatçı Frida Kahlo’nun Coyoacan’da doğup büyüdüğü evi, ona ait çeşitli eşyaların sergilendiği ve ülkeye giden turistlerin mutlaka ziyaret ettiği bir müzeye dönüştürülmüştür.