Endonezya Turları

Endonezya Turu; büyük bir tatil köyünü andıran Bali, ülkenin ekonomik ve kültürel merkezi Bandung ve başkenti Cakarta hakkında bilinmesi gerekenleri yerinde öğrenerek unutulmaz bir tatil deneyimlemek isteyenler için benzersiz bir fırsattır. Her bütçeye uygun tur fiyatları ve benzersiz rotaları ile Endonezya, turistlere keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. 

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Endonezya Turu için Önemli Duraklar

Bali: Dünyanın en popüler tatil beldelerinden Bali’nin eşsiz güzellikteki plajları ve doğa manzaraları sunan durakları, Bali Turu ile sizleri bekliyor. Tanah Lot ve Uluwatu Tapınağı’nın yanı sıra Padang Padang ve Dreamland plajları; Bali Turu’nun vazgeçilmez duraklarıdır.

Büyük Endonezya Turu: Büyük Endonezya Turu; turistlere büyüleyici doğal güzellikleri ile ünlü Bali’den antik yapılarıyla öne çıkan başkent Cakarta’ya, ülkenin kültürel merkezi Bandung’dan liman kenti Bintan’a kadar birçok farklı yeri gezme fırsatı sunmaktadır. 

Endonezya Turları ile Keşfet

Endonezya ve Filipinler: Endonezya’nın doğal güzelliklerinin ardından Filipinler başkenti Manila, pitoresk Puerto Princesa ve popüler tatil beldesi Boracay’ın da tur rotasında yer aldığı benzersiz bir tatil için Endonezya ve Filipinler Turu’nu tercih edebilirsiniz.

Endonezya Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Seminyak: Bali’nin kalbi Seminyak, ev sahipliği yaptığı Double Six ve Seminyak plajları ile turistlerin tatilini taçlandıran popüler bir tatil beldesidir.

Waterbom Su Parkı: Bali’nin ünlü cazibe merkezlerinden Waterbom Su Parkı, 3.8 hektarlık bir alanda bulunmakta ve sahip olduğu 17 kaydırak ile rağbet görmektedir.

Penida Adası: Penida Adası; güneş ve denizin tadının çıkarılabileceği Kelingking ve Diamond plajlarının yanı sıra ihtişamlı Pegunungan ve Seganing şelalelerine ev sahipliği yapanmaktadır.

Kaya Adası: Kaya Adası, sahip olduğu antik tapınakları ile görülmeye değer Bali adalarındandır.

Kuta Plajı: 2.5 kilometre uzunlugu ile göz dolduran Kuta Plajı; deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin yanı sıra sörf tutkunlarının da favorilerindendir.

Flores Adası: Flores Adası; sahip olduğu Cunca Wulang Şelalesi, Kelimutu Ulusal Parkı ve Amelia Deniz Tepesi ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

İstiklal Camii: Başkent Cakarta’da bulunan ve ihtişamlı mimarisi ile akıllarda yer edinen İstiklal Camii, Güneydoğu Asya’nın en büyük camisidir. 

Tegalalang: UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Tegalalang, muhteşem manzaralar sunan birçok pirinç tarlasından oluşmaktadır.