Dubai Turları

En iyi duraklarla hazırlanan rotaları ve uygun tatil fırsatları sunması sebebiyle sık tercih edilen Dubai Turları, 2022-2023 döneminde de turistlerin gözdesi olmaya aday. Dubai Turu kaçırılmayacak fiyatlar ve büyüleyici gezi rotaları ile sizleri bekliyor.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Dubai Turu için Önemli Duraklar

Abu Dhabi: Birbirinden görkemli gökdelenler, sanat merkezleri ve kumsalların görülebileceği Abu Dhabi’de harika bir tatil geçirmek isteyen turistlerin sıklıkla tercih ettiği Abu Dhabi Turları, aynı zamanda farklı aktiviteleri ile de göz doldurmaktadır. 

Dubai Turları ile Keşfet

Dubai ve Maldivler: Tekne turlarından çöl safarilerine, okyanusun serin sularından tabiat alanlarına uzanan bir yolculuğa çıkmak isteyenler Dubai ve Maldivler Turları’nı tercih ediyor. 

Dubai ve Katar: Abu Dhabi’de gökdelenlerin büyüsüne kapılmak ve Doha’nın en önemli turistik mekânlarını yerinde görmek isteyenler Dubai ve Katar Turları ile bu hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 

Dubai Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Burc Halife: Dünyanın en yüksek gökdeleni olma özelliğine sahip 163 katlı Burc Halife, eşsiz mimarisi ve göz dolduran ışık gösterileri ile turistlerin Dubai’de mutlaka ziyaret ettiği noktalardandır.

Burc el-Arab: Görünüş itibariyle denizde yüzen bir yelkeni andıran ve sıcak hava etkisini azaltmak amacıyla bez kumaşlardan yapılan devasa Burc el-Arab, her yıl yüz binlerce turistin konakladığı 5 yıldızlı bir oteldir.

Dubai Marina: En özel Dubai manzaralarını turistlerle buluşturan Dubai Marina, birbirinden güzel konsept restoranları ve lüks mağazaları ile bilinmektedir. Ayrıca bu bölge en görkemli Dubai sahillerini görmek isteyen turistlerin de sıklıkla tercih ettiği bir alandır. 

Palm Cumeyra: 5 yıldızlı otelleri, lüks restoranları ve renkli sahil şeridi ile dikkatleri üzerine çeken ağaç şeklindeki yapay ada Palm Cumeyra, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği oldukça ilgi çekici bir yerdir. 

Mall of the Emirates: Dubai’nin popüler alışveriş merkezi Emirates, 2005 yılında açılan ve içerisinde dünyanın en meşhur markalarını barındıran; ülkeyi ziyaret eden turistlerin de en az bir kez mutlaka uğradıkları bir alandır. 

Bur Dubai: Geceleri gerçekleştirilen ışıklı şovları ile hafızalara kazınan Bur Dubai, sergileri ve eğlence etkinlikleri ile turistlere keyifli vakit geçirmeyi amaçlayan bir dizi etkinliklerle donatılmış bir bölgedir.

Dubai Downtown: En ünlü moda markalarını içeren, sayısız eğlence mekânına sahip Dubai Downtown; gökdelenleri ve Basra Körfezi’nin harika manzarasını seyretme imkânı tanıyan kuleleriyle tanınmaktadır. 

Global Village: Dünyanın farklı kıtalarından 90 ülkeye ait kültürleri tek bir noktada bulabilme imkânı sunan Global Village; sahne şovları, oyun alanları, eğlence mekanları ve ilgi çekici yapılarıyla turistlerden tam not almayı başarmıştır.