Asya Turları

Uygun fiyatları ve heyecan verici aktiviteler sunması sebebi ile sık tercih edilen Asya Turları, 2022-2023 döneminde de oldukça popüler. Eşsiz Tayland adaları rotasını içermesi ve tatil maliyetinin bir Asya ülkesine göre oldukça düşük olması, bu gezilere olan talebi de bir hayli arttırıyor.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Asya Turu için Önemli Duraklar

Tayland: Önemli Budist tapınaklarını ve gelişmiş kent merkezini ziyaret edebileceğiniz Bangkok Turu, botanik bahçeleri ve tertemiz plajların keyfini çıkarabileceğiniz Pattaya Turu, rafting deneyimi yaşayabileceğiniz ve önemli müzeleri keşfedebileceğiniz Phuket Turu’nun yanı sıra tüm bunları bir araya getiren kapsamlı bir Tayland Turu sizi bekliyor. 

Maldivler: Başkent Male’nin şehir merkezini, yerel balık pazarını ve otantik dükkanlarını gezebileceğiniz, aynı zamanda okyanusun berrak sularında yüzebileceğiniz plaj ziyaretlerini de kapsayan Maldivler Turu sizi eşsiz bir maceraya davet ediyor. 

Birleşik Arap Emirlikleri: Dünyanın en görkemli gökdeleni Burc Halife’yi görmek ve başkentin ünlü avmlerinde alışveriş yapmak isteyenler Dubai Turu’nu tercih ederken ülkenin turistik noktalarını eksiksiz keşfetmek isteyenler hayallerindeki tatili Birleşik Arap Emirlikleri Turu ile gerçeğe çeviriyor. 

Gürcistan: Orta Çağ’dan kalma kiliseleri ve ihtişamlı kaleleri ile dikkat çeken başkenti de görebileceğiniz Batum Turu ve ülkenin meşhur casinolarında şansınızı deneyebileceğiniz, yerel lezzetleri tadabileceğiniz mekanları da içeren Gürcistan Turu sizi bekliyor. 

Japonya: Görenleri kendine hayran bırakan tapınakları, yerel lezzetlerin usta şefler tarafından servis edildiği restoranları ve ilgi çekici anime sokağını da adımlayabileceğiniz Japonya Turu, sizleri Asya’nın en güzel ülkesinde unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 

Azerbaycan: Kültür merkezlerinde sanata doyacağınız, tarihe ışık tutan müzelerde keşifler yapabileceğiniz ve doğal alanlarında rahat bir nefes alabileceğiniz Azerbaycan Turu, sizleri farklı bir tatil deneyimi yaşamaya davet ediyor. 

Asya Turları ile Keşfet

Asya ve Uzakdoğu: Japonya’nın II. Dünya Savaşı’na tanıklık eden şehirleri ve tapınaklarını keşfedebileceğiniz Doğu Asya Turu ile Seul’un teknoloji sokaklarından Phuket’ in büyüleyici takım adalarına uzanan Asya ve Uzakdoğu Turu sizi bekliyor. 

Asya ve Sibirya: Gürcistan’ın Orta Çağ kiliseleri ve Rusya’nın dünyaca ünlü Kızıl Meydan’ını kapsayan bir rota ile dünyaca ünlü Taç Mahal ve Ganj Nehri’ni de içeren geniş kapsamlı Asya ve Sibirya Turu sizleri Kuzey Asya’da unutamayacağınız bir tatil yapmaya davet ediyor. 

Asya ve Hint Yarımadası: Mumbai’nin alışveriş merkezlerini, Yeni Delhi’nin tapınaklarını ve pembe şehir Jaipur’un pitoresk manzaralarını görebileceğiniz; Maldivler’in tertemiz kumsallarında güneşlenerek denize girebileceğiniz Asya ve Hint Yarımadası Turu yılın bütün yorgunluğunu Güney Asya’da atmanıza yardımcı oluyor. 

Güneydoğu Asya: Bali’nin büyüleyici kumsallarından Ubud’un maymun ormanına, Cakarta’nın müzelerinden Filipinler’ in ilgi çekici tabiat alanlarına uzanan harika bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler Güneydoğu Asya Turu’nu tercih ediyor

Rusya: Başkent Moskova’nın dünyaca ünlü Kızıl Meydan’ını, St. Petersburg’un müzelerini ve Baykal Gölü’nün eşsiz atmosferini yakından görebileceğiniz Rusya Turu, sizleri heyecanlandıracak farklı birçok aktivite de içeriyor. 

Büyük Asya Turu: Tayland’ın başkenti Bangkok ve turistik bölgesi Phuket, Japonya’nın devasa tapınakları ve Rusya’nın kendine has yapılarını inceleyebileceğiniz Büyük Asya Turu, harika bir tatil fırsatı sunuyor. 

Asya Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Kâbe: Suudi Arabistan’ın Mekke şehrinde bulunan Kabe, Müslümanların kutsalı kabul edilen ve her yıl milyonlarca turist ağırlayan bir mabettir. 

Burc Halife: Dünyanın en yüksek gökdeleni olarak bilinen Burc Halife, ihtişamlı mimarisi ve modern iç aksamı ile dikkat çekmektedir. 

Mescid-i Aksa: Müslümanların ilk kıble olduğuna inandıkları Mescid-i Aksa, Kudüs’ün eski şehir bölgesindeki Tapınaklar Tepesi’nde bulunmaktadır. 

Harajuku: Rengarenk sokakları, çeşitli mağazaları ve vintage ürün satış noktaları ile bilinen Harajuku, turistlerin hem alışveriş yapabilecekleri hem de bir şeyler yudumlarken dinlenebilecekleri bir bölgedir. 

Sina Dağı: Ünlü On Emir’ in Hz.Musa’ya vahyedildiği bölge olduğu için dinler tarihinde oldukça önemli bir yere sahip Sina Dağı, Mısır’da bulunmaktadır ve bölgedeki en yüksek yerlerden biri olarak nam salmıştır.

Tac Mahal: Agra kentinde bulunan ve ülkenin en popüler turizm noktası olarak bilinen Tac Mahal, Babür mimarisine ait en güzel örnektir. 

Kızıl Meydan: Rusya’nın başkenti Moskova’da bulunan Kızıl Meydan, turistlerin hem en çarpıcı Rus yapılarını incelemek hem de çevresindeki restoranlarda yerel tatları denemek için uğradıkları bir bölgedir. 

Nargin Adası: Hazar Denizi’nde bulunan ve günümüzde Azerbaycan toprağı kabul edilen Nargin Adası’nda, bir dönem Türkler de esir tutulmuştur. 

Kurtarıcı İsa: Moskova Nehri’nin kuzeyinde bulunan Rus Ortodoks mabedi Kurtarıcı İsa Katedrali, sarı kubbeleri ve ilgi çekici freskleri ile beğeni kazanmıştır. 

Angkor wat: Dağ biçimli kubbelerinin yanı sıra geniş avlusuyla öne çıkan Angkor Wat, Kamboçya’nın Siem Reap kentinde bulunan ve Hinduizm’de kutsal kabul edilen bir tapınaktır.

Cehennem Kapısı: Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta 50 yıldır aralıksız yanan gaz krateri, turistler tarafından Cehennem Kapısı olarak tabir edilen ve merakla ziyaret edilen bir yerdir.