Amsterdam Turları

Muhteşem kanalları, antik mimarisi ve paha biçilmez sanat koleksiyonları ile adından sıkça bahsettiren Amsterdam yılın her döneminde ziyaretçilerine unutulmaz deneyimler sunmaktadır. Uygun fiyatları ve sunduğu kaçırılmayacak fırsatları ile Amsterdam gezi turları, 2022-2023 tatil sezonunda sizleri bekliyor.

Bütçe

Gezilecek Şehirler
Ücretsiz İptal
Turu İncele
Ücretsiz İptal
Turu İncele

Amsterdam Turu için Önemli Duraklar

Giethoorn: Sayısız su yolu, pitoresk ahşap köprüler ve asırlık sazlardan evler ile masalsı bir yolculuğa çıkacağınız Giethoorn Turu şimdi sizleri bekliyor. Bu seyahat ile Hollanda’nın Küçük Venedik’i olarak anılan kentin unutulmaz atmosferini iliklerinize kadar hissedin. 

Rotterdam: Yenilikçi müzeler, galeriler, cüretkar mimari ve Avrupa’nın en büyük limanı şimdi Rotterdam Turu ile sizlerle. 

Amsterdam Turları ile Keşfet

Amsterdam ve Paris: Rijkmuseum, Body Worlds ve Dam Meydanı gibi ünlü durakların görülebileceği  Amsterdam’dan Eyfel Kulesi, Montmarte ve Disneyland ile nam salmış Paris’e uzanan etkileyici bir seyahat. İki büyüleyici Avrupa şehri şimdi Amsterdam ve Paris turu ile sizlerle.

Amsterdam ve Brüksel: Hollanda’nın kültür dolu başkenti Amsterdam’dan başlayan ve Belçika’nın birinci sınıf müzelere sahip kozmopolit şehri Brüksel’e kadar devam eden Amsterdam ve Brüksel turu sayesinde iki farklı kenti yakından tanıyabilirsiniz.

Amsterdam ve Brugge: Amsterdam ve Brugge Turu sizlere gizemli bir aşk gölü olan Minnewater, Begijnhof ve Orta Çağ evlerinin göz doldurduğu Stoofstraat’ı keşfetme imkanı sunuyor.

Amsterdam Turları ile Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Vondelpark: Yılda 12 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan Vondelpark, yemyeşil devasa alanıyla bisiklet ile gezintiden açık hava tiyatrolarına pek çok alternatifi misafirlerine sunmaktadır.

Van Gogh Müzesi: Amsterdam’ın en ünlü müzeleri arasında yer alan Van Gogh Müzesi’nde ünlü sanatçının en büyük eser koleksiyonu bulunmaktadır. Van Gogh Müzesi’nin bir diğer artısı da araştırma tesislerine ev sahipliği yapmasıdır.  

Rijksmuseum: Rijkmuseum, Altın Çağ’dan kalma şaheserleri bünyesinde barındırmaktadır. Her yıl 2.5 milyondan fazla ziyaretçi bu önemli cazibe merkezine akın etmektedir. 

A’DAM Lookout: A’DAM Lookout, Amsterdam’ın eşsiz panoramik manzarasına sahip bir seyir terasıdır. Bu seyir terasını bu denli popüler kılan asıl şey ise Avrupa’nın en yüksek salıncağı olan Over The Edge’nin A’DAM Lookout’ın çatısında yer almasıdır. 

Body Worlds: Amsterdam turunun en ilginç duraklarından Body Worlds, bünyesindeki 200’den fazla gerçek insan vücudunun anatomik örneğiyle mutluluğun insan sağlığı üzerindeki etkilerini gözler önüne sermektedir.

Red Light District Amsterdam: Red Light District Amsterdam Hollanda’da yetişkinlere yönelik hizmet veren popüler bir eğlence durağıdır.

Dam Meydanı: Amsterdam sokaklarının birleşim noktası Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı’na ev sahipliği yapan popüler bir buluşma noktasıdır.

Anne Frank House: Amsterdam’ın simgelerinden biri olan  Anne Frank ve Otto Frank’ın 2. Dünya Savaşı sırasında sığındığı ve hayatlarının son günlerini geçirdiği Anne Frank House kentteki ilgi gören başlıca lokasyondur.

Heineken Experience: Hem bira severler hem de eğlenceli anlar yaşamak isteyenlerin büyük bir merakla ziyaret ettiği Heineken Experience, Amsterdam’ın en ünlü turizm duraklarından biridir.